Darmowe Czcionki Czcionki bezpłatny
Do Pobrania
Projekt Litery
Projekt Litery
Pobieranie Czcionki

Babilon 5 Czcionki

Czcionki 0 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Babilon 5

Babilon 5 Darmowe Czcionki

TV serial Babylon 5, która była seria kult stworzony przez J. Michael Straczynski. Ta seria prowadził przez pięć lat, aż do 1998 roku. Potem stworzył nowy sezon nazwie Crusade, który trwał tylko rok z 13 odcinków. Historia opowiada, jak stacja kosmiczna zbudowana jest być neutralne miejsce dla handlu i polityki we wszechświecie. W uniwersum z dużych, potężnych obcych ras ludzie zbudować stację kosmiczną, aby być miejscem spotkania i dyskusji, do poszukiwania pokoju i nie ma wojny między uprawnieniami.

Ten słynny serial telewizyjny science fiction opowiada o wielkich mocarstw wszechświata, ludzi z jednej strony, z Ziemi jako stolica jego imperium, a następnie Centauri, Minbari, Narn, Vorlon, Drazi i cienie między innymi. Używają stacji kosmicznej jako punkt wymiany i jak każda kultura ma inny język i mają różne litery alfabetu tutaj oferujemy wszystkie te języki. Każda rasa ma alfabetu, które nie wyglądają jak alfabetu łacińskiego są obce lub obcy alfabet. Opis: Babilon 5 Darmowe Czcionki. Babilon 5 Rodzina czcionki do pobrania. Czcionki Letter. True Type, Mac, Macintosh, Windows, do pobrania, itc, monotypia, Agfa, Linotype, TrueType, PostScript, OpenType, otwarte. Listy i komputerów stacjonarnych i internetowych czcionki dla programu Word. Windows i MSN Messenger. Projektowanie stron internetowych i projektantów stron internetowych. Babilon 5 Darmowe Czcionki dla PC. Typograficzne Rodziny czcionki w darmoweczcionki.com. Darmowe czcionek TTF dla projektantów. Alfabetów ras Babylon 5, dla każdego obca rasa ma swój własny alfabet i język z zupełnie różnych symboli alfabetu, tutaj jest alfabetów wszystkich ras, które pojawiają się w serialu. Głównymi bohaterami są Jeffrey Sinclair, John Sheridan, Susan Ivanova, Michael Garibaldi, Delenn, Londo Mollari, G'Kar, Dr Stephen Franklin, Vir Cotto, Lennier, Talia Winters i Lyta Alexander wśród innych znaków.

Istnieje 5 sezonów serialu, w którym istnieje wiele różnych ras wojny, wojny domowej pomiędzy ludźmi, obce najazdy i niektóre z postaci zostały zmienione, ale seria uzależniony od początku i jest uważany za serial kultowy dla miłośników science fiction . Istnieje również zbiór książek, opowiadań i filmów. Jeśli lubisz tę serię i opowieści cudzoziemców, zalecamy pobranie naszą kolekcję źródeł, które mają najbardziej ciekawy i interesujący alfabetów uniwersum tego serialu. Te pliki są pobierane za darmo i można je łatwo zainstalować na komputerze z systemem Windows lub komputerze Linux, jest w pełni obsługiwana.
Projekt
Typografia Najczęściej Pobierane Czcionki Litery Do Pobrania Najlepsze Czcionki Rodzaje
Life_Machine Babylon5 Hollow
bezpłatny Typografia
Anti-Life_Runes Markab
Czcionki Czcionki
Pobieranie Czcionki

Babilon 5 Czcionki litery

<<  <  1  2 
Vorlon
Vorlon Czcionka
14. 0
6 z 10
þ Ç ß æ ñ á å Projektowania liter i projektowania czcionek logotypy firm
Niedostępne Niedostępne Niedostępne Niedostępne Niedostępne Niedostępne Niedostępne Niedostępne

<<  <  1  2  Darmowe Czcionki
 
Archiwum bezpłatnie pobrać Babilon 5 czcionki. Mamy zapewnia największy i najlepszy wybór wysokiej jakości pulpitu i plików internetowych do pobrania za darmo

Copyright ©Gifmania Networks | | Privacy Policy | Contact | Terms of Use | Gifmania C.B. Paseo de la Chopera 152 Alcobendas Madrid (Spain) CIF E84034057

Dzięki